SFP Transceiver 1Gbit/s single mode LC BiDi 1310TX/1490RX 20km

  • Coding

50,00 € 50,00 € 50.0 EUR

50,00 €

Optie niet beschikbaar

Deze combinatie bestaat niet.

Voeg toe aan mandje


Specificaties voor SFP Transceiver 1Gbit/s single mode LC BiDi 1310TX/1490RX 20km

Coding HP2910 AL J9148A of UN of Cisco of Netgear